Připojení k internetu:

Nabízíme připojení k internetu od roku 2000. Byli jsme jedni z prvních poskytovatelů telekomunikačních služeb v ČR, kteří zpřístupnili pevné připojení domácnostem a malým firmám. V současnosti používáme pro připojení koncových zákazníků nejmodernejší technologie společnosti UBIQUITI, které vysílají na standardu 802.11N s přenosovou rychlostí až 300Mbps. Tyto jednotky  jsou vybaveny proprietální technologií airMAX (TDMA protokol, zajišťující kontrolu latencí na spojích). Bytové domy ve vybraných lokalitách jsou připojeny optickým kabelem, nebo 10GHz páteřními spoji. Po kabelových rozvodech jsme schopni dodat konektivitu až 100Mbps. Od roku 2017 nabízíme xDSL připojení na celém území ČR.

Bezdrátové připojení / optika

Připojení k internetu dostupnost v obcích: Blšany, Brody, Buškovice, Černčice, Drahonice, Dvérce, Krásný Dvůr, Kryry, Letov, Lužec, Mlýnce, Mory, Mukoděly, Nové Třebčice, Očihov, Petrohrad, Podbořany, Podlesice, Račetice, Radonice, Šiřoké Třebčice, Valeč v Čechách, Veliká Ves, Vidhostice, Vilémov, Vitčice, Vroutek, Vysoké Třebušice, Zlovědice.

Pokud jste svou obec ve výčtu nenašli, ale bydlíte v regionu podbořanska, neváhejte nás kontaktovat jistě najdeme řešení jak Vás k Internetu připojit.

Instalační náklady:

 
Instalační náklady - bezdrátové připojení:          1500,- Kč s DPH
Instalační náklady - připojení kabelovým rozvodem     1000,- Kč s DPH
WiFi router - hardware včetně zapojení a nastavení      690,- Kč s DPH

Ceník - bezdrátové připojení:

 
Bezdrátové připojení 5GHz WiFi Airmax 5Mbps*        310,- Kč s DPH
Bezdrátové připojení 5GHz WiFi Airmax-ac až 20Mbps* 390,- Kč s DPH
Bezdrátové připojení 5GHz WiFi Airmax-ac až 40Mbps** 490,- Kč s DPH

Ceník - připojení kabelovým rozvodem:

 
připojení kabelovým rozvodem 5Mbps*    310,- Kč s DPH
připojení kabelovým rozvodem 50Mbps* 390,- Kč s DPH
připojení kabelovým rozvodem 100Mbps**   490,- Kč s DPH

* - základní balíček TV za 58,- Kč , ** - základní balíček TV ZDARMA. Více informací v sekci televize.

Technologie Airmax-ac je dostupná pouze ve vybraných lokalitách.

U všech tarifů bezdrát/optika je možné předplacení na rok. Roční platba pak činí 10x měsíční paušál. Získáváte tedy dva měsíce zdarma! Roční platbu je možné si aktivovat v kterémkoliv měsíci v roce a je vždy předplaceno následujícíh 12 měsíců.


ADSL / VDSL připojení

Připojení k internetu je dostupné na celém území ČR: 99% domácností, firem i kanceláří. Dostupnost ADSL/VDSL přípojek a maximální dosažitelné rychlosti lze prověřit obratem telefonicky, e-mailem nebo kliknutím do mapy níže.

 

Instalační náklady:

 
Aktivace ADSL/VDSL přípojky:   1,- Kč s DPH
ADSL modem ASUS s WiFi   690,- Kč s DPH
VDSL modem Comtrend s WiFi  1290,- Kč s DPH

Ceník ADSL/VDSL

 
VDSL 20Mbps* 449,- Kč s DPH
VDSL2 50Mbps** 499,- Kč s DPH
VDSL2 100Mbps** 569,- Kč s DPH

* - základní balíček TV za 58,- Kč,  ** - základní balíček TV ZDARMA Více informací v sekci televize.

Telekomunikační služby poskytované společností IBG-NET s.r.o. jsou poskytovány VŽDY na dobu neurčitou se standartní dvouměsíční výpovědní lhůtou. Žádný zákazník není vázán roční nebo dvouletou smlouvou s automatickým prodlužováním o další roky jako to bývá obvyklé u jiných dodavatelů.

Vaše dotazy, případně objednávky rádi vyřešíme na telefonu  474 770 600, nebo e-mailu info(a)ibg-net.cz.

Kontaktní e-mail pro hlášení závad: servis(a)ibg-net.cz

Ke stažení:

Veřejné obch. podmínky společnosti IBG-NET s.r.o. - VOP  Často kladené otázky  - FAQ   Typy rozhraní sítě IBG-NET

Vzor smlouvy - připojení k internetu: ZDE  Podmínky služby přenositelnost telefonních čísel: ZDE

Aktuálně:


2.3.2017 - Aktualizovali jsme ceník připojení k internetu. Zrychlujeme bezdrátové připojení a optiku, nově nabízíme také ADSL / VDSL připojení na metalické síti spol. CETIN


07.12.2016  -  Od 20.12.2016 do 2.1.2017 budou mít všichni možnost zdarma sledovat kanály AMC, MiniMax, JimJam, Sport1 a Sport2.


23.12.2014 - snížená rychlost připojení Kryry, Petrohrad, Očihov, Valeč

omlouváme se za sníženou kvallitu připojení v těchto lokalitách. Při nárazech větru dochází ke kmitům antény na rozhledně. Bohužel v nárazech 70km/h nelze situaci řešit a musíme vyčkat na zlepšení podmínek, abychom spoj zafixovali.


2.12.2014 - Digitální televize sledovaniTV  v síti IBG-NET!

Služba sledovanitv.cz přináší televizi přímo do Vašeho počítače. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů. Sledování Ordinace a Ligy mistrů současně tak již nebude žádný problém.


 

28.9.2013 - Výpadek v ranních hodinách a snížená kvalita připojení

Omluvte prosím výše uvedené problémy - Výpadek byl způsoben překopnutím přívodu optického kabelu do oblastí Žatecka a Podbořanska.  Jedná se o letos již druhý výpadek způsobený nepřizpůsobivými lovci mědi. Postižené lokality dodavatel připojil na záložní linku a na úplném opravení se intenzivně pracuje.konečně GSM služby!

Od 1.9.2013 rozšiřujeme nabídku o GSM služby. Nabízíme levné volání od 1.90 Kč s DPH do všech sítí, mobilní data a internet, SMS, MMS - to vše na rádiové platformě t-mobile, tzn na síti s největším pokrytím v ČR. Můžete si zvolit jak předplacenou kartu tak formu měsíčního vyúčtování.


Porucha páteřního spoje:

Vzhledem k poruše páteřního spoje Podbořany - Kryry při bouřce je v současnosti část sítě v provozu na záložní lince. Vzhledem k propustnosti záložní linky by tato skutečnost neměla mít žádný vliv na kvalitu služeb. Nový spoj již máme k dispozici a plánujeme v nejbližší době jeho nasazení.


Nový web :-)

Jistě jste si všimli nového designu našich stránek. K tvorbě nového webu jsme se odhodlali po rekordních 10 letech existence původních stránek. Současná prezentace ještě není kompletní, ale na jejím dokončení inenzivně pracujeme....