Internet

Nabízíme připojení k internetu od roku 2000. Byli jsme jedni z prvních poskytovatelů telekomunikačních služeb v ČR, kteří zpřístupnili pevné připojení domácnostem a malým firmám. V současnosti používáme pro připojení koncových zákazníků nejmodernejší technologie společnosti UBIQUITI, které vysílají na standardu 802.11N s přenosovou rychlostí až 300Mbps. Tyto jednotky  jsou vybaveny proprietální technologií airMAX (TDMA protokol, zajišťující kontrolu latencí na spojích). Bytové domy ve vybraných lokalitách jsou připojeny optickým kabelem, nebo 10GHz páteřními spoji. Po kabelových rozvodech jsme schopni dodat konektivitu až 100Mbps. Od roku 2017 nabízíme xDSL připojení na celém území ČR.

Bezdrátové připojení / optika

Připojení k internetu dostupnost v obcích: Blšany, Brody, Buškovice, Černčice, Drahonice, Dvérce, Krásný Dvůr, Kryry, Letov, Lužec, Mlýnce, Mory, Mukoděly, Nové Třebčice, Očihov, Petrohrad, Podbořany, Podlesice, Račetice, Radonice, Šiřoké Třebčice, Valeč v Čechách, Veliká Ves, Vidhostice, Vilémov, Vitčice, Vroutek, Vysoké Třebušice, Zlovědice.

Pokud jste svou obec ve výčtu nenašli, ale bydlíte v regionu podbořanska, neváhejte nás kontaktovat jistě najdeme řešení jak Vás k Internetu připojit.

Instalační náklady: 
Instalační náklady – bezdrátové připojení:         500,- Kč s DPH
Instalační náklady – připojení kabelovým rozvodem    500,- Kč s DPH
WiFi router – hardware včetně zapojení a nastavení     690,- Kč s DPH
Ceník – bezdrátové připojení: 
Bezdrátové připojení 10 Mbps       310,- Kč s DPH
Bezdrátové připojení 25 Mbps*390,- Kč s DPH
Bezdrátové připojení 50 Mbps**490,- Kč s DPH
Ceník – připojení kabelovým rozvodem: 
připojení kabelovým rozvodem 10 Mbps   310,- Kč s DPH
připojení kabelovým rozvodem 50 Mbps*390,- Kč s DPH
připojení kabelovým rozvodem 100 Mbps**  490,- Kč s DPH

– základní balíček TV nezvýhodněný za 149,- Kč
* – základní balíček TV za 99,- Kč
** – základní balíček TV za 49,-Kč
Více informací v sekci televize.

U všech tarifů bezdrát/optika je možné předplacení na rok. Roční platba pak činí 10x měsíční paušál. Získáváte tedy dva měsíce zdarma! Roční platbu je možné si aktivovat v kterémkoliv měsíci v roce a je vždy předplaceno následujícíh 12 měsíců.