Důležité upozornění

Vážení zákazníci,

Vzhledem k mimořádné situaci vyhlášené vládou ČR bude v rámci preventivních opatření před šířením koronaviru (COVID-19) prodejna IBG-NET s.r.o. do odvolání uzavřena.

Snažíme se tak chránit Vás i naše zaměstnance před nebezpečnou nákazou, abychom mohli řádně zabezpečit provoz našich služeb.

V případě, že potřebujete uhradit internet, můžete tak učinit převodem na účet č. 198831810/0600 a jako VS uveďte číslo poslední faktury, pokud nemáte vlastní bankovní účet lze služby uhradit též poštovní poukázkou (v takovém případě vždy uvádějte variabilní symbol – číslo aktuální faktury).

V případě problému s internetovým připojením nás kontaktujte na tel. čísle 474 770 601 a nahlašte Váš problém. Následně budete kontaktováni naším technikem, který se s Vámi domluví na termínu opravy. V případě potřeby nás můžete rovněž kontaktovat e-mailem info@ibg-net.cz.

Děkujeme Vám za vstřícnost, pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Věříme však, že plně chápete závažnost situace a opatření přijatá v zájmu obecného zdraví.


V Podbořanech 16.3.2020

Mgr. Petr Ljapin, jednatel